You are here
Home > Άλματα > «Αποτελέσματα» Παγκρήτιοι Περιφερειακοί Αγώνες Νέων Αθλητών

«Αποτελέσματα» Παγκρήτιοι Περιφερειακοί Αγώνες Νέων Αθλητών



 

Τα αποτελέσματα απο τους «Παγκήτιους Περιφερειακούς Αγώνες Νέων Αθλητων Στίβου», για τις κατηγορίες ΠΠ – ΠΚ Β΄και ΜΙΝΙ ΠΠ – ΠΚ, όπου διεξήχθησαν στο Παγκρήτιο Στάδιο Ηρακλείου στις 15 Οκτωβρίου 2017.

 

Διακρίσεις αθλητών Στίβου του συλλόγου μας:

 

Αγώνισμα: Άλμα εις ύψος – Παγκορασίδες Β’

1η Θέση: ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΑΒΟΥΛΕ

 

Αγώνισμα: Σκυταλοδρομία 4×60 – Παγκορασίδες Β’

2η Θέση:
       ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΑΒΟΥΛΕ

       ΜΙΧΑΕΛΑ ΠΡΑΣΑΚΗ

       ΜΑΡΙΑ ΛΑΜΨΑΚΙΝΟΥ

       ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΟΛΕΝΤΑ

 

Αγώνισμα: Αγώνας δρόμου 150μ – Παγκορασίδες Β’

2η Θέση:  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΟΛΕΝΤΑ

 

Αγώνισμα: Αγώνας δρόμου 1000μ – Παμπαίδων Β’

1η Θέση: ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ

 

Αγώνισμα: Αγώνας δρόμου 60μ – Παμπαίδων Β’

3η Θέση: ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ

 

 


Αγώνισμα: 60μ. – Παγκορασίδων Β’

Κατάταξη Ονοματεπώνυμο
ΛΑΜΨΑΚΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
13η ΠΡΑΣΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ
20η ΚΑΜΑΡΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

Αγώνισμα: 150μ. – Παγκορασίδων Β’

Κατάταξη Ονοματεπώνυμο
ΠΟΛΕΝΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

Αγώνισμα: 600μ. – Παγκορασίδων Β’

Κατάταξη Ονοματεπώνυμο
ΝΑΞΑΚΗ ΟΛΓΑ

 

Αγώνισμα: Ύψος – Παγκορασίδων Β’

Κατάταξη Ονοματεπώνυμο
ΒΑΒΟΥΛΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

Αγώνισμα: Μήκος – Παγκορασίδων Β’

Κατάταξη Ονοματεπώνυμο
10η ΚΑΝΟΥΤΟΥ ΜΙΝΑ
11η ΛΙΤΣΗ ΙΟΛΗ
12η ΒΑΣΙΛΑΝΤΩΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

 

Αγώνισμα: Μπαλάκι – Παγκορασίδων Β’

Κατάταξη Ονοματεπώνυμο
ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ
ΜΕΤΖΙΔΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

 

Αγώνισμα: Σκυταλοδρομία 4×60 – Παγκορασίδων Β’

Κατάταξη Ονοματεπώνυμο
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΑΒΟΥΛΕ
ΜΙΧΑΕΛΑ ΠΡΑΣΑΚΗ
ΜΑΡΙΑ ΛΑΜΨΑΚΙΝΟΥ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΟΛΕΝΤΑ

 

Αγώνισμα: 60μ. – Παμπαίδων Β’

Κατάταξη Ονοματεπώνυμο
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

 

Αγώνισμα: 1000μ. – Παμπαίδων Β’

Κατάταξη Ονοματεπώνυμο
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΣΩΜΑΘΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΕΥΘΥΜΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ

 

Αγώνισμα: Μπαλάκι – Παμπαίδων Β’

Κατάταξη Ονοματεπώνυμο
ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
10η ΜΑΛΕΦΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
11η ΡΙΤΖΑΚΗΣ ΚΑΝΑΚΗΣ

 

Αγώνισμα: 50μ. – ΜΙΝΙ ΠΠ

Κατάταξη Ονοματεπώνυμο
ΣΚΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
13η ΣΜΑΛΙ ΧΡΗΣΤΟΣ
16η ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
21η ΜΑΡΜΟΪ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
29η ΠΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
30η ΣΚΑΛΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
33η ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΕΡΜΗΣ
35η ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

 

Αγώνισμα: Άλματος σε μήκος – ΜΙΝΙ ΠΠ

Κατάταξη Ονοματεπώνυμο
ΠΑΠΑΔΟΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
13η ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

 

Αγώνισμα: Μπαλάκι – ΜΙΝΙ ΠΠ

Κατάταξη Ονοματεπώνυμο
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
13η ΒΕΡΔΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
17η ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

Αγώνισμα: 50μ. – ΜΙΝΙ ΠΚ

Κατάταξη Ονοματεπώνυμο
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ
17η ΚΑΡΔΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
18η ΝΗΣΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
19η ΛΑΜΨΑΚΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
24η ΝΑΞΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ
30η ΠΕΡΡΑΚΗ ΣΤΑΥΡΙΑΝΗ
32η ΚΑΝΕΛΑΚΗ ΗΛΕΑΝΑ
46η ΚΟΥΚΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
56η ΚΑΤΣΙΦΑΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ
58η ΤΖΕΪΡΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

 

Αγώνισμα: Άλματος σε μήκος – ΜΙΝΙ ΠΚ

Κατάταξη Ονοματεπώνυμο
ΣΠΑΣΟΦΣΚΑ ΜΕΛΙΝΑ
11η ΓΚΟΓΚΑ ΕΛΕΝΗ
22η ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

 

Αγώνισμα: Μπαλάκι – ΜΙΝΙ ΠΚ

Κατάταξη Ονοματεπώνυμο
11η ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
15η ΤΣΕΡΜΙΝΤΟΒΑ ΙΩΑΝΝΑ
17η ΑΒΡΑΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

 

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που έλαβαν μέρος, σε αυτούς που διακρίθηκαν και στους προπονητές. Ενα μεγάλο μπράβο απο τους προπονητές για την αξιόλογη προσπάθεια τους.

 

Top